MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 13474042
nr 1347 4042
Verner Panton
(1926-1998), Danmark
Fåtölj, "Cone", Danmark
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:26:45
14/9 19:17:19
1.000 kr
14/9 19:21:45
Verner Panton
Läs mer om Verner Panton